پست های ارسالی در دسته طراحی وب سایت

35-498

طراحی سایت

مهم‌ترین نکته قبل از پیاده سازی و طراحی وب‌سایت آن است که بدانیم هدف و توقع یک فرد یا شرکت از داشتن یک وب‌سایت چیست؟! شرکت رایانه گستر آگرین می‌تواند به عنوان مشاور ضمن نیازسنجی، شما را در انتخاب ماژول‌های درست راهنمایی نماید.

ادامه مطلب »

dfggdgfdg

طراحی و توسعه وب سایت

مشتريان مي توانند از خدمات مشاوره تلفني و يا حضوري رايگان رایانه گستر آگرین براي طراحي سايت مورد نظرشان استفاده نمايند. همچنين كارشناسان رایانه گستر آگرین پس از طراحي و ارائه سايت به مشتريان، همواره در كنار آنها بوده و وب سايتشان را پشتيباني مي نمايند.

واحد طراحی وب شرکت رایانه گستر آگرین با بهره گيري از تكنولوژي هاي روز دنيا در برنامه نويسي (PHP , .NET4 , SQLServer 2008, MySQL) و گرافيك (مانند Photoshop CS5) و با بهره گيري از سيستم مديريت محتوا، سايتي پيشرفته با قابليت هاي پر كاربرد و متناسب با فعاليت، اهداف و بودجه مشتري، در مدت زمان كوتاهي طراحي مي نمايد.

ادامه مطلب »

CompanyWebsite08

هزینه و زمان انجام پروژه

هزینه توسعه یک وب سایت بستگی به عوامل متعددی از قبیل تعداد صفحات، نحوه طراحی گرافیکی و قدرت آن، محتوای صفحات، تکمیل بودن اطلاعاتی که شما ارئه می دهید، برنامه نویسی های پایگاه داده و …دارد.

هزینه انجام پروژه پس از مشخص شدن نیازهای مشتری و با توجه به خدمات درخواستی، مشخص خواهد شد.

ادامه مطلب »

طراحی-گرافیکی

طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای کاربردی تحت وب

پورتال خبرگزاری برای راه اندازی سایت های خبری , پورتال گالری برای راه اندازی سایت های گالری عکس و نقاشی و کاریکاتور , پورتال موزه مجازی برای راه اندازی سایت موزه , پورتال آموزشگاه مجازی برای راه اندازی سایت های آموزشی و علمی , پورتال دفتر کار مجازی برای راه اندازی محیطی اینترنتی که همکاران و طراحان و مهندسان بتوانند با هم کار کرده در انجام پروژه ها تشریک مساعی کنند , پورتال کتابخانه مجازی برای راه اندازی سایت کتابخانه ها و مراکز اسناد , پورتال سازمانی یا اتوماسیون اداری برای پوشش دادن کارها و تعاملات سازمان با ارباب رجوع , پورتال اطلاع رسانی برای راه اندازی سایت های اطلاع رسانی و کاتالوگ های تحت وب, پورتال تبلیغاتی برای راه اندازی و ساختن سایت هایی مانند ایستگاه و سایت های نیازمندی ها, پورتال تجارت الکترونیک برای راه اندازی سرویس های b2c , b2b و … , پورتال فروشگاه مجازی برای راه اندازی فروشگاه تحت وب, پرتال پشتیبانی برای راه اندازی سایتی با هدف ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان یک کالا , پورتال مستندسازی برای ثبت اسناد و مدارک گوناگون بصورت طبقه بندی مفهومی تحت وب و …

ادامه مطلب »

slide 3

طراحی وب سایت های اینترنتی

شرکت ها , سازمان ها , ادارت , ارگان ها , کارخانجات , صنایع , موسسات و حتی افراد , به یکی یا ترکیبی از دلایل زیر , ممکن است نیاز به طراحی سایت اینترنتی خود داشته باشند .

شرکت ها , سازمان ها , ادارت , ارگان ها , کارخانجات , صنایع , موسسات و حتی افراد , به یکی یا ترکیبی از دلایل زیر , ممکن است نیاز به طراحی سایت اینترنتی خود داشته باشند .

ادامه مطلب »

web-designn-630x283

راه اندازی وب سایت

وب سایت به شما این امکان را می دهد که با اعضای خانواده، دوستان ومشتریان خود ارتباط برقرار کنید. همان طور که قبلأ نیز گفته شده شما می توانید از طریق وب سایت تصاویر و همچنین خاطرات خود را در اختیار دیگران بگذارید و یا به فروش محصولات خود بپردازید و به مشتری های خود سرویس بدهید.

ادامه مطلب »

Business people

تعرفه طراحی فروشگاه

راه اندازی فروشگاه اینترنتی تا سالیان گذشته یک مزیت برای صاحبان مشاغل محسوب میشد ولی امروزه به یکی از واجبات هر تجارتی تبدیل شده. راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید طبق اصول و استاندارد ها باشد، زیرا یک بازدید کننده طبق…

ادامه مطلب »

تعرفه طراحی وب

برای مشاهده تعرفه لطفا شکیبا باشید . تعرفه فوق برای وب سایت هایی میباشد که در چهارچوب های روال طراحی میباشد، لذا درصورت نیاز به امکانات اختصاصی یا تهیه پرتال های سازمانی و تحت شبکه پس از مشاوره و بررسی…

ادامه مطلب »