پست های ارسالی در دسته اخبار

41424242

نکات کلیدی برای افزایش امنیت سایت های طراحی شده با وردپرس

نکات کلیدی برای افزایش امنیت سایت های طراحی شده با وردپرس / در این مقاله 10 نکته ساده و کلیدی که در افزایش طراحی سایت وردپرسی نقش مهمی ایفا می نماید آورده شده است:

ادامه مطلب »

Marketing

نکات کلیدی و کاربردی برای افزایش رتبه سایت در گوگل

با توجه به الگوریتم جدید گوگل و حذف شدن کلمات کلیدی در رتبه بندی سایت ها و اهمیت زیاد گوگل به محتوای وب سایت ها، ضروری است که وب مسترها بیش از پیش در بروزرسانی دانش خود در زمینه طراحی وب سایت و سئو تلاش کنند.

ادامه مطلب »

cms2

مجموعه نکات کلیدی برای طراحی راه اندازی و راهبری حرفه ای وب سایت یا وبلاگ

 به جرات می توان گفت در بیش از ۷۰ درصد وب سایتها چنین اصولی مورد توجه قرار نگرفته است. در این مقاله به نکاتی اشاره می شود که توجه به آنها در بالا بردن کیفیت سایتهای اینترنتی نقش بسزایی دارند. نکات ذکر شده حاصل تجربیات شخصی و نکات ارائه شده در سایت های انگلیسی زبان است.

ادامه مطلب »

cms1

نکات مهم در انتخاب سیستم مدیریت محتوای سایت خبری

طراحی سایت خبری یکی از یچیده ترین نوع طراحی وب سایت می باشد. باید در طراحی این نوع از وب سایت ها طراح سایت حوصله ی زیادی به خرج دهد همان طور که در طراحی سایت خبری در مقاله قبلی نیز اشاره کردیم برای طراحی سایت خبری و استفاده بهینه از ویزگی های اصلی وب سایت خبری باید این نکته ها را در نظر داشته باشیم:

ادامه مطلب »

-seo-و-بهینه-سازی-وبسایت-e1415888236441

نکات مهم در سئو

نکات بسیاری برای سئو شدن و ارتقای رتبه سایت شما در گوگل و یا سایر موتورهای جستجو وجود دارد. در این نوشتار سعی شده است تا با یک طبقه‌بندی ساده، نکات مهم و کلیدی در این خصوص را مرور نماییم. اصول اولیه و مهم در سئو، نقش رقبا، مدت زمان سئو شدن، نقش مطالب سایت در ارتقای آن و برخی مسایل فنی از جمله موارد اشاره شده در این مطلب می‌باشد.

ادامه مطلب »

Depositphotos_4111

طراحی وب سایت های اینترنتی

این خلاصه نوشته است . لورم ايپسوم يک متن بي مفهوم استاندارد است که طراح براي پرکردن صفحات وب از آن استفاده مي کند. يک متن بي مفهوم استاندارد است که طراح براي پرکردن صفحات وب از آن استفاده مي کند. لورم ايپسوم يک متن است که طراح براي پرکردن صفحات وب از آن استفاده مي کند.

شرکت ها, سازمان ها, ادارت, ارگان ها, کارخانجات, صنایع, موسسات و حتی افراد, به یکی یا ترکیبی از دلایل زیر, ممکن است نیاز به طراحی سایت اینترنتی خود داشته باشند.

ادامه مطلب »

این یک نمونه از نوشته به صورت نقل قول (گفتاورد) است . شما می توانید انتخاب کنید که آیا این نوع نوشته ها در بلاگ مشاهده شوند یا خیر.

کمیل قاسمی

نوشته با فرمت ویدئو

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک…

ادامه مطلب »

این یک نمونه از فرمت پست دلخواه ، به صورت جمله قصار و یا استاتوس است. شما می توانید انتخاب کنید که این نوع نوشته ها در قسمت بلاگ مشاهده شوند یا خیر. همچنین می توانید تعیین کنید که به غیر از بلاگ ، در کدام قسمت های سایت نمایش داده شوند

نوشته دارای فایل صوتی

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک…

ادامه مطلب »