طراحی سایت

شرکت رایانه گستر آگرین می‌تواند به عنوان مشاور ضمن نیازسنجی، شما را در انتخاب ماژول‌های درست راهنمایی نماید.

35-498

مهم‌ترین نکته قبل از پیاده سازی و طراحی وب‌سایت آن است که بدانیم هدف و توقع یک فرد یا شرکت از داشتن یک وب‌سایت چیست؟! شرکت رایانه گستر آگرین می‌تواند به عنوان مشاور ضمن نیازسنجی، شما را در انتخاب ماژول‌های درست راهنمایی نماید.

طراحی سایت
امروزه شرکت‌ها و افراد متخصص زیادی در حوزه‌ی طراحی وب‌سایت هستند که ممکن است بخواهید تا راه‌اندازی وب‌سایت خودتان را به ایشان بسپارید. در این میان اغلب مشاهده شده است که شرکت‌هایی که رویکردی عملگرا، با دید بازاریابی و دارای افراد متخصص در خصوص مسایل آی تی و مدیریت هستند، نسبت به سایرین بهتر عمل کرده و احتمال موفقیت شما را افزایش می‌دهند. شرکت شرکت رایانه گستر آگرین نیز با توجه به در اختیار داشتن نیروهای جوان، با انگیزه و تحلیلگر جزء اینگونه از شرکت‌ها محسوب می‌شود. در واقع عمده تفاوت شرکت رایانه گستر آگرین با شرکت‌های مشابه، آن است که هدف ما از طراحی با اهداف شما یکی شده و منجر به راه‌اندازی وب‌سایتی خواهد شد که کسب و کار و فعالیت شما را از طریق اینترنت رونق می‌دهد.
 
۱
وب‌سایت‌های عمومی
اگر وب‌سایت موردنظر شما مانند بسیاری از سایت‌های دیگر دارای ساختار مشخصی باشد به‌راحتی می‌توان از بین پکیج‌های زیر یکی را انتخاب نمود. این پکیج‌ها مبتنی بر نرم‌افزار مینای شرکت رایانه گستر آگرین بوده و با کاربری آسان به‌راحتی قابل استفاده و بهره‌برداری می‌باشد.
هرکدام از پکیج‌های زیر دارای هسته‌ای اصلی است که می‌توان به آن ماژول‌هایی را اضافه نمود. ماژول‌ها از حیث کاربردی و قیمت به دو سری A و B تقسیم‌بندی شده‌اند که برای هر پکیج برخی از آن‌ها به دلخواه قابل انتخاب می‌باشد. به‌عنوان مثال، با خرید پکیج شماره ۱، شما می‌توانید به دلخواه یکی از ماژول‌های سری A و همچنین ۶ ماژول از سری B را دریافت نمایید.
پکیج هسته اصلی ماژول‌های رایگان قابل توسعه گرافیک و چیدمان هاست و دامنه آموزش پشتیبانی دمو مدت تحویل قیمت (تومان)
آبی ۱ ماژول از نوع A و ۶ ماژول از B مطلوب ۵ ساعت ۱ سال ۴ ساعت ۳۰ روز ۵,۱۰۰,۰۰۰
نارنجی ۴ ماژول از نوع B مناسب ۲ ساعت ۶ ماه ۲ ساعت ۳۰ روز ۳,۱۰۰,۰۰۰
سبز انتخاب از نمونه‌ها ۱ ساعت ۳ ماه ۱ ساعت ۱۵ روز ۱,۷۶۰,۰۰۰
بنفش ماژول ریسپانسیو انتخاب از نمونه‌ها ۱ ساعت ۳ ماه ۱ ساعت ۱۰ روز ۱,۷۶۰,۰۰۰
چند نکته:

 • در جداول فوق، هر پکیج در هر زمان قابلیت تغییر به پکیج بالاتر را دارد.
 • هاست با توجه به شرایط عادی در هر پکیج تعریف شده است و درصورت استفاده از ترافیک و حجم بالا، تعرفه‌ی فوق تغییر می‌یابد.
 • منظور از ستون «دمو» نمایش کنترل پنل نرم‌افزار مینا قبل از خرید می‌باشد.
 • امکان تمدید پشتیبانی برای هریک از پکیج‌ها و پس‌ از پایان مدت اعلام شده با پرداخت ۲% از مبلغ کل به ازای هر ماه وجود دارد.
 • در صورت نیاز به برگزاری آموزش بیش از ساعات مندرج در جدول فوق، به ازای هر ساعت مبلغ ۱۳۰/۰۰۰ تومان هزینه خواهد داشت.
 • برای پکیج‌های شماره ۱ تا ۳ امکان اضافه نمودن ماژول‌های درخواستی و با پرداخت هزینه‌ی مربوطه وجود دارد.
 • به تمام مبالغ فوق ۹ درصد ارزش افزوده اضافه می‌گردد.
 • طبق توافق با مجموعه آموزشی و گردشگری ارسباران، برای تمام دانشجویان و فارغ التحصیلان این مجموعه ۱۵ درصد تخفیف لحاظ خواهد شد و پرداخت آن در سه نوبت انجام می‌شود.
هسته اصلی در هسته اصلی تمامی پکیج‌ها امکان ثبت و درج مطالب، محصولات و اخبار به همراه عکس به ‌سادگی امکان‌پذیر است. ضمناً می‌توان مطالب را در شاخه‌های مختلفی (سرویس) طبقه‌بندی نمود. به‌ عنوان مثال برای یک شرکت تولیدی، سری محصولات و برای یک سایت خبری سرفصل‌های خبری (ورزشی، سیاسی و…) به‌راحتی می‌تواند تعریف شوند.
تهیه و انتشار صفحه تماس با ما، درج اسلایدشو و تعریف کاربران از دیگر امکانات هسته اصلی می‌باشد.
نوع ماژول نام قیمت (تومان) توضیحات
A فیلدهای اضافه ۱،۸۷۰،۰۰۰ امکان تعریف انواع فیلد با‌ توجه به مطلب یا محصول: برای مثال ممکن است سایتی برای معرفی دو نوع از محصولات مانند موبایل و ماوس داشته باشید. نوع اول شامل خصوصیاتی مانند سایز، رنگ، سیستم‌عامل و… بوده و مورد دوم شامل مشخصاتی چون مدل، تعداد دکمه، نوع سیم‌دار یا بدون سیم می‌باشد. حال با‌ استفاده از این ماژول به‌راحتی می‌توان برای تمام و یا برخی از محصولات خصوصیات منحصر‌به‌فردی را تعریف نمود و آن‌ها را در جداول مختلف در سایت نمایش داد و یا کاری نمود تا کاربران بتوانند به‌راحتی مشخصات محصولات انتخابی را با هم مقایسه نمایند.
نمایندگان ۱،۴۸۰،۰۰۰ امکان ثبت اطلاعات کاملی از نمایندگان فروش، خدمات پس از فروش و یا شبکه توزیع، امکان جستجو در نمایندگان و یا نمایش در نقشه ایران یا جهان
خرید آنلاین ۲،۳۰۰،۰۰۰ امکان نصب درگاه اینترنتی جهت انجام پرداخت‌های آنلاین با کارت‌های عضو شتاب
کامنت گذاری ۱،۴۰۰،۰۰۰ امکان ثبت نظرات (کامنت‌ها)، در خصوص هر مطلب یا محصول، امکان ویرایش، حذف و انتشار نظرات و همچنین امکان امتیازدهی به هر کامنت (مثبت و منفی دادن به آنها)
B رخدادها ۲۲۰،۰۰۰ امکان ثبت وقایع و یا اخبار به‌صورت خلاصه و تحت عنوان رخدادهای جدید در صفحه اول سایت
نوار خبری ۲۲۰،۰۰۰ امکان انتشار منتخبی از مطالب یا محصولات در بالای سایت به‌ صورت نوار اطلاع‌رسانی مشابه زیرنویس‌‌ها
خبرنامه ۲۴۰،۰۰۰ امکان درج نام و نام‌خانوادگی، آدرس ایمیل و یا شماره موبایل جهت دریافت خبرنامه، امکان اصلاح اتوماتیک و هوشمندانه اطلاعات دریافتی و همچنین امکان تهیه فایل اکسل از ثبت‌نام کنندگان
فرم نمایندگی ۲۳۰،۰۰۰ امکان تکمیل فرم درخواست نمایندگی از طریق سایت و ارسال آن به مسئولین مربوطه
فرم شکایات ۲۲۰،۰۰۰ امکان ثبت شکایات توسط مشتریان و ارسال اطلاعات تکمیل شده به آدرس ایمیل مسئولین
آب و هوا ۲۶۰،۰۰۰ امکان نمایش آب‌ و هوای شهرهای انتخابی
نظرسنجی ۲۵۰،۰۰۰ امکان تعریف نظرسنجی به همراه گزینه‌های قابل انتخاب جهت رأی (تا ۸ مورد) و همچنین امکان فعال یا غیرفعال نمودن اعلام نتایج در سایت
پیوندها ۲۲۰،۰۰۰ امکان گروه‌بندی و نمایش لینک‌ها (پیوندها) به‌ همراه امکان درج توضیحات برای هر پیوند
نسخه چاپی ۲۲۰،۰۰۰ امکان نمایش نسخه چاپی (قابل پرینت)
امتیازدهی ۲۲۰،۰۰۰ امکان اطلاق ستاره یا لایک نمودن مطلب یا محصول توسط بازدیدکنندگان
آراس‌اس کل ۲۲۰،۰۰۰ امکان مشاهده هر مطلب جدید اضافه شده
آر‌اس‌اس جزء ۲۲۰،۰۰۰ امکان مشاهده تفکیکی هر RSS برای هر سرویس، طبقه‌بندی محصولات و مطالب
ویژه‌سازی ۳۰۰،۰۰۰ امکان متمایز نمودن مطالب یا محصولات ویژه و درج آن‌ها به شکلی خاص در صفحات سایت
ارسال به دوستان ۲۲۰،۰۰۰ امکان ارسال لینک مطالب یا محصولات به دوستان
لیست‌های خاص ۳۵۰،۰۰۰ نمایش لیست‌های پربیننده‌ترین، پرچالش‌ترین و پرامتیازترین مطالب یا محصولات
تبلیغات ۳۶۰،۰۰۰ امکان درج بنر و لینک در حاشیه‌های صفحات اول و داخلی سایت و به‌ صورت تفکیکی
لوگو مشتریان ۳۶۰،۰۰۰ امکان درج لوگو مشتریان به صورت نوار و به صورت اسلایدی در پایین صفحه اول
انقضاء ۲۲۰،۰۰۰ امکان تعیین مدت زمان نمایش مطلب در سایت
جمله ۲۲۰،۰۰۰ امکان ثبت جملات جهت نمایش در فوتر سایت
فرم استخدام ۲۲۰،۰۰۰ امکان تکمیل فرم درخواست همکاری از طریق سایت و ارسال آن به آدرس ایمیل مسئولین مربوطه
شبکه‌های اجتماعی ۲۲۰،۰۰۰ امکان به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه‌های اجتماعی
C ریسپانسیو ۳۵ درصد امکان تغییر چیدمان سایت و نمایش صحیح اطلاعات در دیوایس‌هایی چون موبایل و تبلت: در واقع با استفاده از این ماژول، چیدمان و اندازه‌های سایت با تغییر اندازه‌ی نمایش (اسکرین) به گونه‌ای تغییر می‌یابد تا بازدیدکنندگان به‌ صورت واضح و خاص و بدون هیچ‌گونه دردسر و یا سردرگمی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی یابند. (بیشتر…)
طراحی بی‌نام توافقی عدم درج نام و لینک شرکت رایانه گستر آگرین در سایت به عنوان طراح
طراحی لوگو توافقی امکان طراحی انواع لوگو براساس نوع سازمان، اصول برندینگ و دید هنری (بیشتر…)
تولید محتوا توافقی امکان تهیه و تولید محتوای سایت براساس نوع مشتریان، اصول سئو و مارکتینگ (بیشتر…)
زبان دوم ۲۵ درصد امکان طراحی سایت با زبان دوم
زبان‌های بعدی ۱۰ درصد امکان طراحی سایت با زبان سوم و بیشتر به ازای هر زبان ۱۰ درصد کل پروژه
 نرم‌افزار صدف  ۲،۵۰۰،۰۰۰ مجهز نمودن سایت به نرم‌افزار قدرتمند استخدامی صدف (بیشتر…)
 
۲
وب‌سایت‌های مخصوص شرکت‌های گردشگری
شرکت رایانه گستر آگرین پکیج کاملی در خصوص شرکت‌های گردشگری با نام یوتاب طراحی نموده است که شامل نرم‌افزار CRM، مدیریت آژانس و وب‌سایت می‌گردد. از شما دعوت می‌شود برای کسب اطلاعات کامل در این خصوص به صفحه‌ی یوتاب مراجعه نمایید.
 
۳
فروشگاه‌های آنلاین
اگر خواهان راه‌اندازی و پیاده‌سازی وب‌سایتی هستید تا بتوانید کالا و خدمات خود را در آن درج نموده و به‌صورت هوشمندانه در فضای اینترنت در معرض فروش قرار دهید، متخصصین شرکت رایانه گستر آگرین می‌توانند در کنار شما باشند. با توجه به اینکه فروشگاه‌های آنلاین از منظر کاربردی می‌توانند درجات مختلفی همچون ماژول‌های عضویت، انبار، توزیع و… را داشته باشند لذا قبل از راه‌اندازی فروشگاه باید با دقت‌ عمل بالایی روال و فرآیند کلی سیستم بررسی گردد. ضمناً شیوه‌ی مارکتینگ و فروش از طریق وب‌سایت مستلزم رعایت اصولی می‌باشد که شرکت رایانه گستر آگرین می‌تواند تجربیات خود را در این حوزه در اختیار شما قرار دهد.
   
۴
وب‌سایت‌های اختصاصی
تیم فنی و مهندسی شرکت رایانه گستر آگرین، توانایی انجام انواع پروژه‌های سفارشی و اختصاصی، مطابق با نیازمندی‌های شما را دارد. لذا اگر ایده‌ای نو یا سفارش وب‌سایت خاصی را دارید، می‌توانید با ما تماس گرفته تا طی جلساتی، امکان سنجی‌های لازم جهت راه‌اندازی وب‌سایت انجام شده تا پس از بررسی، طراحی سایت شما را برعهده بگیریم. قطعاً مدت زمان پیاده‌سازی سایت و هزینه‌ی آن با توجه به نوع و اندازه‌ی پروژه متفاوت خواهد بود.
طراحی سایت مطابق نیاز شما
 
نکات مهم در طراحی سایت:

 • گرافیک سایت: استفاده از رنگ‌بندی ساده، تصاویر و کاراکترسازی از جمله مواردی است که طراحان شرکت رایانه گستر آگرین در آن تخصص دارند. آنها با توجه به نوع کسب و کار و مشتریانی که به سایت مراجعه می‌کنند باید دقت خاصی بر روی گرافیک و چیدمان صفحه لحاظ نمایند. در ضمن گرافیک سایت باید به گونه‌ای باشد که صفحات برای بازدید چند باره خسته‌کننده و تکراری جلوه نکند.
 • دسترسی آسان به اطلاعات (چیدمان): مطالب سایت باید به گونه‌ای در صفحات پخش شود تا ضمن کاربرپسندی باعث شود تا بازدیدکنندگان به آسانی از سایت خارج نشده و علاقه‌مند باشند تا از اکثر صفحات بازدید نمایند. این مهم با گذاشتن لینک‌های صحیح و تصاویر برای هدایت بازدیدکنندگان بوجود خواهد آمد.
 • سئو: در طراحی سایت باید اصول مهم و نکات کلیدی سئو را کاملاً رعایت نمود تا سایت بتواند در رقابت با سایر سایت‌ها در رنکینگ گوگل یا سایر موتورهای جستجو موفق باشد. برای آشنایی بیشتر «نکات مهم در خصوص سئو» را مطالعه نمایید.
ابزارها و زبان‌های برنامه‌نویسی: توانمندی‌ها و دانش متخصصین شرکت رایانه گستر آگرین تسلط کامل به Photoshop ،Fireworks  ،Corel ،CSS ،HTML و Ajax و از طرفی تسلط به انواع زبان‌های برنامه‌نویسی چون ColdFusion ،PHP و JavaScript در تیم شرکت رایانه گستر آگرین باعث شده است تا نتایج قابل قبول و ارزشمندی به دست آید.
همچنین دانش استفاده از انواع دیتابیس مانند MySQL ،MSSQL و Microsoft Access از دیگر توانمندی‌های اعضای تیم رایانه گستر آگرین می‌باشد.
HTML   CSS   JavaScript AJAX   Corel   Photoshop   Fireworks   Flash   VB  

ColdFusion   PHP   Access   MySQL   MSSQL  

نمونه کارها:
برخی از وب‌سایت‌ها و پروژه‌های اجرا شده توسط شرکت رایانه گستر آگرین در اینجا لیست شده است.
شرکت رایانه گستر آگرین علاقه‌مندی خود را برای برگزاری جلسه‌ای با شما جهت دموی نمونه کارهای انجام شده اعلام نموده تا از نزدیک بتوانیم توانمندی‌ها و ایده‌های تیم رایانه گستر آگرین را به نمایش بگذاریم.

دیدگاه ها (0)

14 − یازده =