طراحی پوستر

76پوستر‌ها صفحات کاغذی هستند که معمولاً در ابعادی بزرگ‌تر از A4 طراحی و چاپ می‌شوند، پوستر ها بیشتر برای تبلیغات و اطلاع رسانی در محیط‌هایی که در مسیر تردد عموم مردم  هستتند، مانند فروشگاه ها، رستوران‌ها، سالن‌های سینما و تئاتر و… ، نصب و استفاده می‌شوند.

 زمانی که شما می‌خواهید محصولی را تبلیغ کنید و یا رخدادی را اطلاع رسانی کنید و هدف شما عموم مردم هستند، باید مسیر‌های پر ترددی را انتخاب کنید که جمعیت زیادی از آنجا عبور می‌کنند در چنین شرایطی شما دیگر نمی‌توانید یک بنر بزرگ به جایی متصل کنید تا توجه مردم را به خود جلب کند، در این موارد بهترین روش تبلیغ و اطلاع رسانی استفاده از پوستر است.

یکی از نکات مهم و کلیدی در طراحی پوستر این است که طراحی به صورتی باشد که مخاطب را در نگاه اول به خود جذب کند ، که این امر باعث دیده شدن محصول و یا اطلاعیه شما به صورت کامل می‌شود.

تیم گرافیک رایانه گستر آگرین در تلاش است که با طراحی خلاقانه پوستر برای محصولات، خدمات و یا اطلاعیه های شما خدمتی ایده آل در زمینه تبلیغات بصری را به شما ارائه دهد.

سابقه کار ما در سازمان های دولتی و غیر دولتی خود تایید بر کار ما میباشد.

Untitled-1

طراحی پوستر های سازمان بهزیستی و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر

این طراحی ها همگی از فیلتر کارشناسان روابط عمومی و امور تبلیغات این دو سازمان بزرگ عبور کرده اند و همگی آن ها حداکثر امتیاز لازم جهت تایید طرح را دریافت نمودند.

ما در مجموعه رایانه گستر آگرین همت گمارده‌ایم تا بتوانیم قیمت‌هایی منطقی و متنوع را به مشتریان ارجمند عرضه کنیم تا همه اقشار جامعه بتوانند از هنر گرافیست‌های برجسته کشور بهره‌مند شوند.

نکته ۱:  هیچ یک از مجتمع های طراحی گرافیک درون شهرها و یا سایت‌های طراحی اینترنتی فایل لایه باز پروژه طراحی را  در اختیار مشتری قرار نمی‌دهند که دلیل آن انحصار طلبی و وابسته کردن مشتری به سیستم کاریشان می‌باشد، اما ما به دلیل بهره مندی از تعداد زیادی گرافیست و عدم تفکر وابسته سازی اجباری مشتری این فایل های با ارزش را در صورت نیاز مشتری در اختیار وی قرار می‌دهیم. دلیل دریافت وجه بابت این فایل‌ها نیز رعایت حقوق مادی گرافیست‌های مجموعه می‌باشد .

نکته ۲:  در صورت تمایل برای دریافت فایل PSD در هر پلان ، ۳۰ % مبلغ آن پلان به فاکتور اضافه می‌شود.

Untitled-2 copy

با کلیک بر روی بنرهای زیر با بخش های دیگر طراحی شرکت رایانه گستر آگرین آشنا شوید.

74 75 7872