طراحی لوگو

75به عقیده متخصصین مجموعه رایانه گستر آگرین و سایر متخصصان رشته های گرافیک و مدیریت بازرگانی، طراحی لوگو اساسی‌ترین و مهم‌ترین بخش از پروژه برندینگ برای یک مجموعه و یا نام تجاری و یا هرگونه کسب و کار دیگر است.

شما چه فروشگاه پوشاک داشته باشید و یا یک فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی و یا یک دفتر خدمات کامپیوتری در هر حال و در صورت داشتن هرنوع شغلی نیاز به برند سازی تجارت خود دارید و در این میان افرادی‌ موفق‌تر هستند که نام تجاری خود را به خوبی در ذهن مخاطب حک می‌کنند.

به کمک یک لوگو مناسب می‌توان رویکردها و عملکردهای یک کسب و کار را به همراه هدف آن مجموعه مشخص کرد.

Untitled-1000
یک لوگو خوب باید چشم‌گیر باشد، تصویر مناسبی از خود در ذهن مخاطب باقی بگذارد بسته به کسب و کار مورد نظر کاملاً پویا باشد و از همه مهم تر خلاقانه و بکر باشد. با در نظر گرفتن تمام موارد فوق یک لوگو مناسب و حرفه ای می‌تواند مسیر موفقیت تجارت شما را هموار نموده و شما را از سایر رقبای خود متمایز سازد.

لوگو به‌یاد ماندنی‌ترین عضو بصری یک کمپانی، شرکت و یا برند است، هرچقدر لوگو یک برند از لحاظ زیبا شناسی تأثیر گذارتر باشد، آن برند در جامعه سریع‌تر به محبوبیت دست پیدا می‌کند. به لوگو کمپانی اپل کمی بیندیشید …

انواع مختلف لوگو و آرم:

لوگو ها و آرم ها از نظر نوع طراحی و نوع بیان موضوع به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

  •     لوگو یا نشانه: طرحی گرافیکی خلاقانه و منحصر بفرد مفهومی یا بی معنا
  •     نشانه تصویری: طرحی گرافیکی و بصری ( پیکتوگرام لوگو )
  •     نشان نوشته: طرحی نوشتاری و بصری ( لوگو تایپ )
  •     نشانه تلفیقی: ترکیبی از پیکتوگرام و لوگو تایپ
  •     نشانه تک: طرحی از حروف اول نام تجاری ( مونو گرام )
  •     سه بعدی:  طراحی پرسپکتیو لوگو

Untitled-1001ما درمجموعه رایانه گستر آگرین همت گمارده‌ایم تا بتوانیم قیمت‌هایی منطقی و متنوع را به مشتریان ارجمند عرضه کنیم تا همه اقشار جامعه بتوانند از هنر گرافیست‌های برجسته کشور بهره‌مند شوند.

نکته ۱ : تعداد پیش طرح‌ها و تجدید نظر در مورد طرح در همه پلن ها ثابت است اما زمانی را که طراح صرف طراحی می‌کند و نوع کار متفاوت است، که می‌توانید نمونه کار هارا در پایین صفحه مشاهده نمایید.

نکته ۲ : به ازای هر پیش طرح اضافی مبلغ ۵۰ هزار تومان و برای دریافت فایل PSD در پلان‌هایی که این امکان را ندارند ۳۰% مبلغ طراحی به فاکتور اضافه می‌شود.

نکته ۳ : هیچ یک از مجتمع‌های طراحی گرافیک درون شهر‌ها و یا سایت‌های طراحی اینترنتی فایل لایه باز پروژه طراحی را  در اختیار مشتری قرار نمی‌دهند که دلیل آن انحصار طلبی و وابسته نمودن مشتری به سیستم کاریشان می‌باشد ، اما رایانه گستر آگرین به دلیل بهره‌مندی از تعداد زیادی گرافیست و عدم تفکر وابسته سازی اجباری مشتری این فایل‌های با ارزش را در صورت نیاز مشتری در اختیار وی قرار می‌دهیم. دلیل دریافت وجه بابت این فایل ها نیز رعایت حقوق مادی گرافیست‌های مجموعه می‌باشد.

Untitled-2 copy

 

Untitled-1002

تعرفه قیمت طراحی لوگو ، آرم و نشانه
.
طراحی نشانه نوشتاری (لوگو تایپ یا مونو گرام) ارائه ۵ اتود
۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
.
طراحی نشانه نوشتاری (لوگو تایپ یا مونو گرام) ارائه ۸ اتود
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
.
طراحی نشانه تصویری (آرم) ارائه ۵ اتود
۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
.
طراحی نشانه تصویری (آرم) ارائه ۸ اتود
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
.
طراحی کاراکتر (شخصیت پردازی) ارائه ۳ اتود
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
.
نمونه کارها
[huge_it_gallery id=”2″]

با کلیک بر روی بنرهای زیر با بخش های دیگر طراحی شرکت رایانه گستر آگرین آشنا شوید.

74 76 7872