طراحی ست اداری

78در دنیای امروز هر شرکت و یا مجموعه معتبری برای رساندن پیام یکپارچگی و اقتدار خود به مخاطبین سعی در هماهنگ کردن اجزای مختلف مجموعه دارند . هرچه یک مجموعه بتواند از نظر بصری ، ظاهری آراسته و  با یک فرم واحد داشته باشد ، حس اطمینان بیشتری را در مخاطب القاء می‌کند زیرا شخص به این موضوع توجه می‌کند که این مجموعه برای همه قسمت های خود ارزش قائل است و سیستمی با مدیریت یکپارچه دارد.

ست های اداری یکی از ابتدایی‌ترین و البته اصلی‌ترین اجزای بصری هر شرکت و یا مجموعه هستند که تمامی افراد در ارتباط با آن مجموعه روزانه چندین بار با آن‌ها سر و کار دارند،  پس هر چه این ست ها از هماهنگی و زیبایی بیشتری برخوردار باشند تأثیر بیشتری بر ذهن مخاطب می‌گذارند.

    مجموعه رایانه گستر آگرین با بهره‌گیری از تجربه بالای تیم طراحی گرافیک خود در این  زمینه، تأثیر گذارترین و بهترین ست اداری ممکن را برای مجموعه شما فراهم می‌کند.شما میتوانید از طرق حساب کاربری خود با مشاوران مجموعه رایانه گستر آگرین در مورد پلان مورد نظر خود مشورت نمایید تا با توجه به نیاز های خودتان به ست اداری ایده آل و مناسب برای مجموعه خود دست یابید.

ketab-avval

طراحی ست اداری برای سازمان بهزیستی کشور و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و همچنین انجمن مراکز غیردولتی توانبخشان کشور “توانبخشان” و دبیرخانه شورای ملی سالمندان ایران خود گواه تایید نوع کار مجموعه رایانه گستر آگرین میباشد.

ما در مجموعه رایانه گستر آگرین همت گمارده‌ایم تا بتوانیم قیمت‌هایی منطقی و متنوع را به مشتریان ارجمند عرضه کنیم تا همه اقشار جامعه بتوانند از هنر گرافیست‌های برجسته کشور بهره‌مند شوند.

نکته ۱:  هیچ یک از مجتمع های طراحی گرافیک درون شهرها و یا سایت‌های طراحی اینترنتی فایل لایه باز پروژه طراحی را  در اختیار مشتری قرار نمی‌دهند که دلیل آن انحصار طلبی و وابسته کردن مشتری به سیستم کاریشان می‌باشد، اما ما به دلیل بهره مندی از تعداد زیادی گرافیست و عدم تفکر وابسته سازی اجباری مشتری این فایل های با ارزش را در صورت نیاز مشتری در اختیار وی قرار می‌دهیم. دلیل دریافت وجه بابت این فایل‌ها نیز رعایت حقوق مادی گرافیست‌های مجموعه می‌باشد.

نکته ۲:  در صورت تمایل برای دریافت فایل PSD در هر پلان، ۳۰ % مبلغ آن پلان به فاکتور اضافه می‌شود.

Untitled-2 copy

با کلیک بر روی بنرهای زیر با بخش های دیگر طراحی شرکت رایانه گستر آگرین آشنا شوید.

74 75 76 72

دیدگاه ها (0)

15 − هفت =