خدمات

راه اندازی وب سایت از مرحله برنامه نویسی تا مدیریت کامل

7 cop525252

شرکت رایانه گستر آگرین در سال ۱۳۹۱ به طور رسمی در اداره کل ثبت شرکت ها با شماره ثبت ۴۴۰۵۴۲ و شناسه ملی ۱۴۰۰۳۵۳۱۳۶۵ با هدف فعالیت در زمینه الکترونیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی ایران به ثبت رسیده است.

نیروی انسانی حاضر در ​شرکت رایانه گستر آگرین به عنوان متخصص فنی ، مشاور و مدرس فناوری اطلاعات و ارتباطات با مجموعه های مختلف در زمینه های نرم افزار، سخت افزار، شبکه و آموزش همکاری نموده اند و به لطف پروردگار عظیم در این مدت، اعضاء پرشور گروه در هر جایگاهی با تمام توان تلاش کردند تا حداکثر رضایت مخاطبان خود را به دست آورند.

شرکت رایانه گستر آگرین از شرکت‌های جوانی‌ست که بر اساس اصول علمی بنا شده و از کار‌شناسان زبده‌ای تشکیل گردیده است. به نظر می‌رسد که یکی از شرکت‌های پرآوازه در آینده خواهند بود.»

مراکز غیز دولتی توانبخشی “توانبخشان

شرکت رایانه گستر آگرین از شرکت‌های جوانی‌ست که بر اساس اصول علمی بنا شده و از کار‌شناسان زبده‌ای تشکیل گردیده است. به نظر می‌رسد که یکی از شرکت‌های پرآوازه در آینده خواهند بود.»

روابط عمومی سازمان بهزیستی

تخصص بالا، پشتیبانی عالی، روابط عمومی بسیار قوی, تعرفه های مناسب و همفکری و همکاری بی نظیر حتی قبل از سفارش از بارزترین خصوصیات گروه رایانه گستر آگرین بوده و هست. این نه یک تبلیغ بلکه واقعیت موجود است.

روابط عمومی سازمان جوانان

پشتیبانی عالی و کدنویسی خوب رایانه گستر آگرین باعث بهتر شدن سایت دبیرخانه شد یک سایت خوب باید از مطلب مفید و قالب خوبی برخودار باشه. رایانه گستر آگرین با آموزشهای خوب و مفید و با هزینه مناسب برای ما قالبی طراحی کرد که توانست رضایت ما را جلب کند.

رییس دبیرخانه شورای ملی سالمندان


ما بر این عقیده هستیم رایانه گستر آگرین

که رشد و پیشرفت شما مساوی خواهد بود با رشد و پیشرفت شغلی و اجتماعی گروه رایانه گستر آگرین، پس در نتیجه همواره سعی خواهیم نمود تا بهترین نتیجه در هر پروژه ایی برای شما حاصل گردد.

تولید محتوای سایت

تولید محتوای سایت از پر اهمیت ترین مباحث در خصوص وب سایت های اینترنتی می باشد که علی رغم اهمیت بسیار، توسط اکثر صاحبان و مدیران سایت ها به ویژه در ایران مورد کم توجهی و حتی بی توجهی قرار میگیرد. محتوای وب سایت علاوه بر اینکه نشان دهنده ماهیت و درون مایه سایت می باشد به دلیل ارتباط مستقیم با بهینه سازی سایت،بازاریابی اینترنتی، افزایش بازدید سایت و فروش اینترنتی اهمیت دو چندانی می یابد و چه بسا بی توجهی به امر تولید محتوای سایت علاوه بر عدم موفقیت سایت در موارد یاد شده باعث لطمات جبران ناپذیری به سایت در جهت رسیدن به اهداف مورد نظر وارد می سازد.


خدمات هاست و دامنه

براي انتخاب يك نام دامنه مناسب معيارهايي را بايد در نظر داشته باشيد كه در موفقيت وب‌سايت شما بسيار مؤثر خواهند بود. برای آشنایی به این معیارها می توانید به مقاله تکنیک های انتخاب بهترین نام برای دامنه سایت مراجعه نمایید. اگر هم قصد ثبت دامنه ir. را دارید مطالعه مقاله قوانین و مقررات دامنه های ir. دید خوبی نسبت به قوانین و شرایط لازم برای ثبت دامنه مورد نظرتان به شما می دهد. همچنین جهت اطمینان از دسترس بودن دامنه مورد نظر در صفحه نخست سایت بخش چک کردن دامنه، دامنه مورد نظر را در فیلد مربوطه تایپ کنید و گزینه جستجو را کلیک نمایید. برای ثبت دامنه و مشاوره برای انتخاب بهترین نام برای وب سایت خود با ما تماس بگیرید.


طراحی سایت و پورتال

طراحی سایت طراحی پورتال و فروشگاه اینترنتی و خدمات جانبی آن، از فعالیتهای اصلی گروه است که با ارایه خدمات ۲۴ ساعته فنی به چندین وب سایت فارسی به عنوان یک کارنامه موفق، شرکت رایانه گستر آگرین را در بین ارایه کننده خدمات وب (طراحی سایت طراحی پورتال و فروشگاه اینترنتی) در ایران قرار داده است. طراحی علمی، پشتیبانی فنی، انتخاب بهترین سایت برای شما از فن آوری روز دنیا در این زمینه، رمز موفقیت تات طرح در این فعالیت بوده است.

طراحی برند و لوگو

مجموعه رایانه گستر آگرین با ارائه خدمات استثنایی طراحی گرافیک برای مطرح شدن برند شما طرح‌های ویژه‌ای دارد. طراحی لوگو، یکی از حوزه های مهم در طراحی گرافیک می باشد، و یکی از مشکل ترین زمینه ها برای حرفه ای شدن! لوگو تصویری است که نماد یک سازمان یا تجارت شما می شود. در دنیای بازاریابی امروز اشکال، رنگ ها و نوشته ها نقش بسزائی در تسخیر ذهن مشتری انجام میدهند. تنها شرکت هایی در بازار مصرف حکومت خواهند کرد که بتوانند با استفاده از ابزارهای ترویجی تاثیرگذار، وفاداری مشتریانشان را نسبت به محصولات خود تضمین کنند.

.


طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس و دیگر سیستم ها و خدمات جانبی آن، از فعالیتهای اصلی شرکت رایانه گستر آگرین است که با ارایه خدمات ۲۴ ساعته فنی به چندین وب سایت فارسی به عنوان یک کارنامه موفق ،آگرین را در بین ارایه کننده خدمات وب (طراحی سایت های انگلیسی طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس و طراحی پوسته وردپرس) در ایران قرار داده است. طراحی علمی، پشتیبانی فنی، انتخاب بهترین سایت برای شما از فن آوری روز دنیا در این زمینه، رمز موفقیت شرکت رایانه گستر آگرین در این فعالیت بوده است.

.


تبدیل قالب PSD به HTML و وردپرس

یکی دیگر از خدمات شرکت رایانه گستر آگرین تبدیل قالب های طراحی شده توسط نرم افزار فتوشاپ (PSD) به صفحات قابل اجرا بر روی مرورگر های استاندارد می باشد. کد های صفحات وب تبدیل شده کاملا بهینه, کم حجم و سئو می باشد. در تبدیل طرح قالب به صفحات وب کد های خروجی HTML و CSS طبق آخرین استاندارد ها و قوانین سازمان جهانی W3 می باشد و صفحات وب تبدیل شده بدون هیچ مشکلی در تمامی مروگر های استاندارد به نمایش در می آیند.


وبسایت شما باید شایسته تحسین باشد

 گروه ما در مرحله اول در هر پروژه ایی خود را شریک کارفرمای خویش میداند، بدین صورت که  از لحظه شروع تا پایان تمام سعی خود را میکند تا با کمترین هزینه بیشترین بازده نصیب کارفرما گردد.

 

لوگو بعضی از مشتریان ما

گسترش بازرگانی دارو پخش
خبرگزاری اب و انرژی
فتوبلاگ مهدیه میرحبیبی
بهزیستی استان زنجان
انجمن توانبخشان
انتشارات سازمان بهزیستی
بهزیستی استان خراسان رضوی
دکترهمابون هاشمی
بهزیستی استان سمنان
سازمان بهزیستی کشور
دبیرخانه شورای ملی سالمندان
برنامه تلویزیونی هموطنان
انتشارات رامان سخن
بهزیستی استان البرز
ستاد همیاران پیشرفت
پایگاه خبری تحلیلی تخت نیوز
تیم فوتسال پرسپولیس بهزیستی
حک و برش لیزر ثامن الائمه
طرح محب سازمان بهزیستی
مجمع همیاران انتخابات
سازمان جوانان هلال احمر
رایانه گستر آگرین
موسسه مبنا
دکتر همایون هاشمی
برنامه تلویزیونی حرف حساب
میراث پارس
خدمات ارزش افزوده
سایت مشارکت های مردمی بهزیستی کشور
بهزیستی استان ایلام
انجمن معلولین حامی